Warning: Illegal string offset 'src' in /data/utrin/www.laviny.cz/wp-includes/media.php on line 3621

Sir Joseph vsaďte na kvalitu

28.1.2013
adam

Sir Joseph, značka českého horolezce Josefa Rakoncaje a současně tradiční český výrobce outdoorového oblečení a doplňků, u většiny svých výrobků jasně definuje, k jakému jsou použití. Také proto je značka oblíbená mezi profesionály z řad horských průvodců, horských služeb nebo účastníky extrémních expedicí. Ti všichni si mohou vybrat z výrobků, které přesně budou odpovídat jejich požadavkům, ať již s ohledem na prostředí nebo využití.

Příkladem může být i ultra lehká péřová bunda Koteka, která je vhodná jako termoizolační vrstva i samostatná část oděvu. Kosmicky lehký materiál Softex® Micro, nejkvalitnější prachové husí peří o plnivosti 800 Cuin/oz, důmyslná konstrukce a technické detaily zaručují minimální hmotnost 500 gramů, neuvěřitelnou skladnost, maximální pohodlí v extrémních podmínkách a volný pohyb při náročných výstupech. Teplotní určení je definováno -25st. C. A přesto, že je bunda výrobcem určena na expedice a ke sportovním výkonům, kdo ji vyzkoušel i v „civilním“ prostředí, nedá na ni dopustit. Je povznášející chodit po městě i v nejtužší zimě jen v tričku a bundě, kterou na sobě skoro necítíte.

Unisex Koteka je k dispozici v černé a nově i tmavě modré barvě ve velikostech S-XXL. Pořídíte ji za 5.970,- Kč, prodává řetězec Hudy sport i další prodejci.

Detailní informace naleznete na www.sirjoseph.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

komentářů

Komentáře

komentářů